bydgoszcz.dlawas.info » Katalog firm » Motoryzacja » Salony samochodowe

ID firmy: 29219

KIA Bydgoszcz Autopol

Salon KIA Bydgoszcz Autopol

Szukasz nowego samochodu? Jesteś zainteresowany, którymś z nowych modeli KIA? Odwiedź nasz Salon Autopol KIA Bydgoszcz! Znajdziesz nas w bydgoskim centrum handlowym Zielone Arkady przy ul. Wojska Polskiego 1. Jako autoryzowany dealer KIA Motors Polska w swojej ofercie posiadamy każdy dostępny w Polsce model tej popularnej koreańskiej marki. Na tle innych bydgoskich salonów wyróżnia nas m.in. przynależność do dobrze znanej i cenionej Grupy Autopol, działającej od lat na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Nie zwlekaj więc i umów się na jazdę testową już dziś!

Używana lub nowa KIA dla każdego

W ramach naszej oferty możesz kupić zarówno całkiem nowy samochód elektryczny, hybrydę typu plug-in, samochód spalinowy, jak i używane, komfortowe auto o niskim przebiegu. Dostępne u nas modele to m.in.:

> KIA Ceed i ProCeed
> KIA e-Soul
> KIA EV6
> KIA Niro
> KIA Rio
> KIA Sorento
> KIA Sportage
> KIA Stonic
> KIA xCeed

Skrót naszej oferty:
???? Fabrycznie nowe samochody marki KIA w różnych wersjach wyposażenia,
???? Używane auta marki KIA o niskim przebiegu,
???? Najnowsze dostępne w Polsce modele elektryczne i hybrydowe, m.in. KIA e-Niro, Kia EV6,
???? 7-letnia gwarancja na każdy nowy samochód,
???? Auta firmowe i służbowe w leasingu, kredycie lub wynajmie,
???? Promocyjne finansowanie dla rocznika bieżącego wybranych modeli (m.in. Ceed, e-Soul, Sorento),
???? Zakup samochodu z dostawą „Pod drzwi”,
???? Możliwość dopełnienia wszystkich formalności bez wychodzenia z domu,
???? Kompleksowa obsługa całego procesu zakupowego,​​
???? Programy partnerskie promowane przez markę KIA, np. KIA Eco Drivers.

Nowa KIA z dostawą do domu

Dla Twojej wygody oferujemy możliwość przeprowadzenia całej transakcji online. To jednak nie wszystko - Twój samochód “przyjedzie do Ciebie sam”! Wszystkie zakupione u nas auta możemy dostarczyć pod wskazany przez Ciebie adres. Co ważne, usługa transportu obejmuje całą Polskę - nie tylko Bydgoszcz! ! Nie musisz martwić się o logistykę. Gdy Twoja KIA do Ciebie dotrze, do sfinalizowania zakupu wystarczy złożenie podpisu na umowie, którą dostarczymy wraz z samochodem.

Programy partnerskie w Autopol KIA Bydgoszcz

Jako autoryzowany dealer KIA Motors Polska, nasz salon oferuje programy partnerske prowadzone przez markę. Jednym z nich jest KIA Eko Drivers, który skierowany jest do właścicieli instalacji fotowoltaicznych. Posiadacze fotowoltaiki mogą liczyć na atrakcyjne upusty na zakup modeli elektrycznych (np. KIA e-Niro i e-Soul) oraz hybrydowych (m.in. KIA xCeed, Kia Ceed SW czy KIA Sorento). Posiadamy także rabaty dla wybranych grup zawodowych.

Po więcej szczegółów na temat założeń aktualnie prowadzonych programów oraz warunków przystąpienia do nich zapraszamy na naszą stronę internetową.

Używane samochody w korzystnych cenach

Poza fabrycznie nowymi samochodami nasza oferta dealerska obejmuje także używane auta o niskim przebiegu. Każdy sprzedawany przez nas używany model KIA jest poddawany regularnym przeglądom technicznym - nie musisz więc obawiać się o jego sprawność. Umów się na jazdę testową i spotkanie z Doradcą.

Finansowanie promocyjne

Dajemy również możliwość zakupu wybranych modeli z rocznika bieżącego z wykorzystaniem finansowania. Do wyboru jest kilka opcji finansowania - leasing, kredyt, wynajem. W ramach programu KIA for You prowadzimy również długoterminowy wynajem, z którego mogą skorzystać klienci indywidualni.
Ponadto, do rozliczenia możesz włączyć swój stary samochód - skupujemy auta wszystkich marek.

Aktualnie obowiązujące promocje możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej. W razie pytań zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Jeśli zależy Ci na jak najszybszej odpowiedzi, skorzystaj z naszej recepcji online.

Atrakcyjne finansowanie dla przedsiębiorstw

Również firmy i osoby prowadzące własną działalność gospodarczą mogą liczyć na ofertę specjalną - zakup samochodów służbowych w leasingu lub wygodnie rozłożonym kredycie czy wynajmie długoterminowym.

Opcja ta to nie tylko komfortowe raty - zarówno kredyt, jak i leasing może być wpisany w koszty prowadzenia działalności, obniżając tym samym należny podatek dochodowy. Gorąco polecamy skorzystanie z leasingu - kupując w jego ramach samochody osobowe marki KIA można odliczyć nawet 100% wydanej kwoty, pod warunkiem, że nie przekroczyła ona 150 000 zł (dla spalinowego, bez względu na rodzaj paliwa i hybrydowego) lub 225 000 zł (elektryki).