W swoim pakiecie telewizji na abonament płacisz za programy, których nie oglądasz? Brakuje ci kanałów TV, na których pojawił się twój ulubiony serial lub rozgrywki sportowe? Koniec z tym! Telewizja przeszła prawdziwą rewolucję. Dzięki możliwości dobierania pojedynczych kanałów możesz samodzielnie wybierać to, co chcesz oglądać. Jak to możliwe?

Swobodny wybór kanałów

Zazwyczaj abonament telewizyjny obejmuje dostęp do określonej liczby kanałów na cały okres obowiązującej umowy. Oczywiście pakiet telewizji można rozszerzać, wykupując dodatkowe paczki tematyczne, ale to najczęściej oznacza zobowiązanie się umową na dłuższy czas. Przecież nie zawsze chcemy płacić za kanały, które oglądamy tylko sezonowo lub praktycznie wcale.

Czasami niektóre kanały TV przydają nam się na krótko. Dziadkowe płacą za kanały z bajkami dla wnuków przez cały rok, po to, by oglądały je przez kilka tygodni w wakacje. Zapaleni miłośnicy jednej serii serialu opłacają abonament znanych programów filmowych, by w sezonie obejrzeć 13 odcinków, podobnie jak miłośnicy skoków narciarskich płacą za dodatkowe kanały sportowe. To absurd! Dostawca telewizji i Internetu INEA jako pierwszy wśród operatorów wprowadza o wiele więcej swobody w wyborze usługi telewizji.

Telewizja INEA – sam wybieraj co oglądasz i za co płacisz

To najłatwiejszy sposób na konfigurowanie swojego pakietu telewizji bez przywiązania. Telewizja przez Wi-Fi w INEA to podstawowy pakiet 51 kanałów w atrakcyjnej cenie, który możesz rozszerzać i zmniejszać według uznania. Jak to działa?

Kiedy tylko zaczyna się Ekstraklasa, możesz wykupić kanały sportowe, a po zakończonym sezonie z nich zrezygnować. Jeśli HBO zapowiada interesujący cię serial, możesz mieć do niego dostęp przez tyle czasu, ile będzie on trwał. Potem z niego rezygnujesz. Wykupowanie dodatkowych kanałów nie jest wiążące na dłuższy okres. Masz pełną swobodę i możesz wybierać tak, jak chcesz i na ile chcesz. Dodatkowe programy możesz wyłączyć nawet po upływie miesiąca. Płacisz tylko za to, co faktycznie oglądasz.

Telewizja przez Wi-Fi

Na dodatek wybrane przez siebie kanały możesz oglądać w każdym pomieszczeniu domu, nawet na tarasie czy w ogrodzie. Dzieje się tak, ponieważ dostawca oferuje usługę telewizja przez Wi-Fi. Jest to opcja, która umożliwia odtwarzanie telewizji z dekodera bez zbędnych kabli.

W ofercie dostawcy Internetu i telewizji znajdziesz również usługę telewizji online. Możesz oglądać telewizję na żywo, a w tym wszystkie programy, które znajdują się w twoim abonamencie (łącznie z tymi wybranymi na jakiś czas), na urządzeniach mobilnych. Co więcej – każdy z twoich domowników może oglądać dokładnie to, na co ma ochotę niezależnie od siebie. Trzy różne urządzenia, trzy różne kanały, w trzech różnych zakątkach domu. To najwygodniejsze możliwe rozwiązanie nowoczesnej telewizji.