Ponad 7 tysięcy harleyowców przyjedzie do Bydgoszczy na największy zlot w Europie. Impreza FH-DCE Super Rally odbędzie się 16 maja w Myślęcinku.

Miłośnicy motocykli Harley Davidson z całej Europy przyjadą do Bydgoszczy 16 maja. Przez pięć dni w Myślęcinku trwać będzie zlot FH-DCE Super Rally. Jego gospodarzami będą dwa warszawskie kluby: H-DC Riders of Poland oraz Brothers H-DC Poland. To największy w Europie, coroczny zlot użytkowników motocykli Harley Davidson. 

W Myślęcinku powstanie specjalnie zorganizowane miasteczko zlotowe, a na nim miejsca campingowe, sanitariaty, catering, sceny z muzyką na żywo, a także przeróżne atrakcje.

Co ważne, impreza ma dużą wartość promocyjną i turystyczną dla miasta, w którym się odbywa. Tysiące uczestników korzysta z lokalnych atrakcji i gastronomii.

 
Warto wiedzieć:

FH-DCE Super Rally jest organizowany już od ponad 40 lat każdego roku w innym miejscu w Europie przez kluby członkowskie Europejskiej Federacji Klubów Harley-Davidson. Corocznie uczestniczy w niej od 7 do 10 tys. harleyowców z całego kontynentu. Na zjazdy przyjeżdżają również uczestnicy z USA, Ameryki Południowej, Japonii a nawet Nowej Zelandii.

FH-DCE to Europejska Federacja Klubów Harley Davidson, założona w 1991 roku, zarejestrowana zgodnie z prawem europejskim jako E.E.I.G. (Europejskie Zgrupowanie Interesów Gospodarczych). Zrzesza ponad 38,000 członków z ponad 120 niezależnych klubów z większości krajów europejskich. Zarówno H-DC Riders of Poland jak i Brothers H-DC Poland są członkami federacji - klubami zrzeszającymi użytkowników motocykli Harley Davidson.

Szczegóły są dostępne na www.sr2018.pl bądź na www.facebook.com/sr2018pl/.