Kolejny rok zapraszamy mieszkańców … na trawę. W każdą sobotę wakacji w Parku Kochanowskiego będziemy ćwiczyć jogę. Darmowe zajęcia poprowadzą różne instruktorki. Start zawsze o godz. 10:00.

21 czerwca przypada Międzynarodowy Dzień Jogi. Z tej okazji kilka dni później bydgoskie studio jogi Stan Harmonii zaprasza na jego świętowanie. Obchody Dnia Jogi zaplanowane są na 26 czerwca jako całodniowe wydarzenie. Tego dnia w Parku Jana Kochanowskiego możecie doświadczyć jogi w różnych odsłonach i uczestniczyć w warsztatach, spędzając czas na świeżym powietrzu.

Harmonogram:
10:00 Vinyasa Yoga
11:30 Yin Yoga
13:00 wykład ”Joga jako styl życia. – Podstawowe zasady zdrowego i szczęśliwego życia według jogi klasycznej”
15:00 Joga śmiechu
16:00 Kundalini Yoga
17:00 Ćwiczenia oddechowe i zakończenie


Bydgoski Dzień Jogi będzie także początkiem tegorocznego cyklu „Jogi na trawie”. Przez cały okres wakacji w Parku Jana Kochanowskiego odbywać się będą darmowe zajęcia jogi, prowadzone przez różne instruktorki. To wspaniała okazja, aby poznać różne style jogi, pod okiem doświadczonych nauczycielek.

Zabierzcie swoją rodzinę, przyjaciół, maty, kocyki, wodę i ćwiczcie razem jogę na świeżym powietrzu. Start zawsze o godz. 10:00 w Parku Jana Kochanowskiego koło Filharmonii Pomorskiej. Szczegółowy harmonogram wydarzeń dostępny jest TUTAJ.