Rozgrywki Siatkarskiej Ligi Narodów już niebawem. Bydgoska hala czeka na kibiców od 5 do 7 czerwca. Polki zmierzą się z zawodniczkami z Argentyny, Belgii i Niemiec.

Rozgrywana w czerwcu tego roku w hali Łuczniczka Liga Narodów (Polski zmierzą się z drużynami Niemiec, Belgii i Argentyny) będzie kolejną wielką imprezą odbywającą się w Bydgoszczy. Nasze miasto od lat gości zawody rangi międzynarodowej i to w kilku dyscyplinach. A to nie koniec. W przyszłym roku na stadionie Zawiszy odbędą się mecze piłkarskich mistrzostw świata do lat 20. oraz Drużynowe Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce.

Siatkarska Liga Narodów to następczyni World Grand Prix. Polki w tym roku wracają do światowej elity! Hala Łuczniczka słynie z niesamowitej atmosfery na trybunach. Dopingujmy naszym polskim siatkarkom.

Kibicujmy w Bydgoszczy w dniach 5 – 7 czerwca. Polki zmierzą się z zawodniczkami z Argentyny, Belgii i Niemiec. Wszystkie mecze startują o 20.30. Bilety są dostępne na www.ebilet.pl. Aktualne informacje o osiągnięciach naszych narodowych ekip znajdują się na www.pzps.pl.