Już w najbliższy czwartek, 4 lipca o 19.00 rozpoczynamy cykl wydarzeń kulturalnych w amfiteatrze przy Operze Nova. Na początek zapraszamy na WIECZÓR Z KABARETEM Ani Mru Mru. Wstęp jest wolny.

Kabaret Ani Mru Mru wystąpi w Bydgoszczy w specjalnym programie pod hasłem: „Wakacyjnie”. Plotka niesie, że zagrają według nich najlepsze „numery” z różnych programów przełomu ostatnich lat, albo zrobią numer i nie zagrają? To będzie program złożony z najfajniejszych zdaniem kabaretu skeczy, które na scenie nad Brdą mogą zabrzmieć jeszcze lepiej. Nie zabraknie niespodzianek z kultowego programu „Ostatnie Takie TRIO”, choć ostatecznie wszystko okaże się podczas występu.

Kabaret zada fundamentalne pytania o życiu? Jak to powiedzieć? Jak to działa? Jak to możliwe? Jak to było? Przez cały spektakl artyści, w sobie tylko znany sposób, unikają odpowiedzi na wszystkie z tych pytań, jednocześnie bawiąc do łez widzów w każdym wieku. Wisienką na torcie są kreacje aktorskie Waldemara Wilkołka, który powoli wyrasta na drugiego wicelidera tej trupy.

„Wieczór z kabaretem” to wydarzenia kabaretowe odbywające się w co drugi wakacyjny czwartek w Amfiteatrze przy Operze Nova. W tym roku oprócz kabaretu Ani Mru Mru bydgoską publiczność bawić będą m.in. Kabaret Jurki, kabaret Chyba i Andrzej Poniedzielski. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

4/7/2019 – Kabaret Ani Mru Mru
18/7/2019 – Kabaret Chyla
1/8/2019 – Andrzej Poniedzielski
22/8/2019 – Kabaret Jurki