Zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu komediowych spektakli improwizowanych pod gołym niebem. Do świata improwizacji znów zabiorą nas dziewczyny z teatru wymyWammy, z którymi widzowie stworzą pamiętniki z wakacji.

„Każdy przypadkiem (lub nie) natknął się na “Pamiętniki z wakacji”. Wszyscy się z nich śmiejemy, nie każdy się do tego przyznaje. Postanowiłyśmy sprawdzić się w tej materii. Podczas spektaklu stworzymy szereg historii, do których zainspirują nas Wasze przeżycia. Może ktoś nas zauważy i po spektaklu dostaniemy angaż? Kto wie” – mówią dziewczyny, które tworzą Teatr Improwizowany wymyWammy. 

Zapraszamy na kolejną odsłonę Letniej Sceny Impro. To cykl komediowych spektakli improwizowanych, podczas których teatry z całego kraju spontanicznie tworzą historie na Waszych oczach. Żaden ze spektakli nie odbył się wcześniej i żaden nigdy się już nie powtórzy. 

Najbliższy spektakl zobaczymy 21 lipca na parkingu Miejskiego Centrum Kultury, który został przekształcony w kameralną przestrzeń artystyczną. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Zaczynamy o godz. 20 (otwarcie bram o 19:30).