Kolejna lipcowa środa to kolejna letnia scena impro. Zapraszamy na cykl komediowych spektakli improwizowanych pod gołym niebem. Do świata improwizacji zabierze nas tym razem teatr wymyWammy, który przyszykował specjalną listę przebojów.

Letnia Scena Impro to cykl komediowych spektakli improwizowanych, podczas których teatry z całego kraju spontanicznie tworzyć będą historie na Waszych oczach. Żaden ze spektakli nie odbył się wcześniej i żaden nigdy się już nie powtórzy. W najbliższą środę, 14 lipca, wystąpią dziewczyny z wymyWammy ze swoją “Listą przebojów impro”.

Są takie piosenki, które zostawiają ślad w pamięci już na zawsze. Są też takie, przy których głowa uwalnia się od trosk, a ciało staje się pulsującą wibracją. Proste refreny, stanowiące przyczynek do poczucia wolności i swobody. Latem potrzebujemy melodii tak samo, jak lemoniady w upał. Tego wieczoru, wszyscy będziemy odpowiednio nawodnieni piosenkami stwarzanymi na poczekaniu. To Wy dacie artystkom tytuły, które być może staną się hitami lata, być może będą miłym akcentem, który nigdy więcej nie zabrzmi tak samo.

Na Letnią Scenę Impro zapraszamy na parking Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy, który został przekształcony w kameralną przestrzeń artystyczną. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Zaczynamy o godz. 20 (otwarcie bram o 19:30).

 

fot. Sandra Rabczewska