Miejskie Centrum Kultury powraca z koncertowymi środami i zaprasza na pierwszy koncert na żywo. W najbliższą środę wystąpią Bisz i Radex.

W ramach bydgoskiej Wiosny Wirtuali 2020, Miejskie Centrum Kultury zaprasza na koncertowe środy. Pierwszy koncert online na żywo odbędzie się już w tę środę, 22 kwietnia.

Szlak przetrze duet Bisz/Radex, jeden z najbardziej oryginalnych zespołów na scenie okołohiphopowej. Znani są ze swoich znakomitych tekstów oraz muzycznego, wykraczającego poza schemat podejścia do bitów. Zadebiutowali w 2016 roku płytą “Wilczy humor”, która dotarła do 3. miejsca listy Olis – najlepiej sprzedających się albumów w Polsce.

BISZ, czyli Jarosław Jaruszewski to polski raper, poeta i producent muzyczny. Znany jest przede wszystkim z występów w zespole hip-hopowym B.O.K. Współtworzył także duety wraz z producentami muzycznymi Kosą i Pekro. Prowadzi ponadto solową działalność artystyczną.

Radex, czyli Radek Łukasiewicz to polski muzyk, kompozytor, wokalista i autor tekstów. Jego teksty śpiewają m.in. Monika Brodka czy Artur Rojek. Założyciel i lider zespołu Pustki, z którym nagrał siedem albumów studyjnych. Zdobył wiele nagród i nominacji.

Ten koncert i każdy kolejny możecie obejrzeć na funpage’u Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy, link TUTAJ.