W dniach 7 i 8 kwietnia w bydgoskiej Hali Łuczniczka odbędą się Targi Mieszkaniowe - wiosna 2018. Wystawcy zaprezentują na nich oferty bydgoskiego rynku nieruchomości

Tradycyjnie, z okazji targów wystawcy przygotowują specjalne oferty i promocje dla nowych klientów odwiedzających ich stoiska. W gronie wystawców znajdą się deweloperzy i pośrednicy nieruchomości z ofertą nowych, gotowych i planowanych inwestycji mieszkaniowych oraz nieruchomości z rynku wtórnego, a także firmy oferujące budowę domów jednorodzinnych.

Nie zabraknie również oferty kredytów bankowych oraz wyposażenia i urządzania wnętrz. Ponadto w podjęciu decyzji i załatwieniu formalności zakupu mieszkania odwiedzających targi wspomagać będą eksperci nieruchomości i finansów, a w punkcie porad dodatkowo radca prawny, rzeczoznawcy majątkowi i architekci. Wśród wystawców obecni będą również przedstawiciele Urzędu Miasta Bydgoszczy z wydziałów mienia i geodezji oraz administracji budowlanej.
 
Targi Mieszkaniowe są jedynym wydarzeniem handlowym skupiającym oferty nieruchomości z Bydgoszczy i okolic stwarzając niezastąpioną okazję do poznania w jednym miejscu i czasie szerokiej i cenowo atrakcyjnej oferty zakupu mieszkania lub domu. Impreza o ugruntowanej pozycji na bydgoskim rynku nieruchomości odbywa się pod patronatem honorowym  Prezydenta Bydgoszczy.

Do odwiedzenia targów zapraszamy zarówno poszukujący swojego pierwszego mieszkania
i domu, jak również planujących jego zamianę lub nabycie nieruchomości w celach inwestycyjnych. W ofercie wystawców, obok lokali standardowych, znajdą się  również mieszkania premium.

Obok prezentacji ofert mieszkaniowych, kredytowych, wyposażenia i usług, targi oferują również interesujący program seminariów, których poradnikowy charakter przybliży wiele istotnych zagadnień m.in. na temat: - zaciągania kredytu hipotecznego i unikania przy tym błędów, przygotowania mieszkania do sprzedaży, różnicach w formach wynajmu mieszkań, procedur przy zakupie nieruchomości, home staging’u oraz zlecenia zarządzania najmem.

Targi to również okazja do skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów w zakresie spraw związanych z tematyką mieszkaniową – w stoisku nr 30. W sobotę 7.04.br w godz. 11.00 - 15.00 porad udzielać będzie radca prawny Joanna Siluk, a w godz. 11.00 – 14.00  rzeczoznawcy majątkowi bydgoskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości. Z kolei w niedzielę 8.04.br. w godzinach 11.00 - 15.00, dyżurować będą architekci ze Studia Architektury Zbigniewa Rąbalskiego.

Zapraszamy do Hali Łuczniczka w sobotę w godz. 10.00 - 17.00 oraz w niedzielę w godz. 10.00 – 16.00. Wstęp na targi jest bezpłatny. 

PROGRAM:
__________________________________________________________________

Sobota – 7 kwietnia 2018
godz. 10:00 – 17:00
Targi Mieszkaniowe – otwarte dla zwiedzających

Program SEMINARIów - stoisko nr 24
godz. 11:00
Kredyt hipoteczny krok po kroku
- Łukasz Zalewski, Murator FINANSE Warszawa
godz. 12:00
Najem krótko i średnio terminowy – w co zainwestować i  jak osiągnąć zysk
godz. 13:00
Wyłącznie wyłączność – nie boli i przynosi korzyści. Wykład dla klientów sprzedających własną nieruchomość i pośredników
godz. 14:00
Zarządzanie najmem – usługa dla zapracowanych właścicieli mieszkań
-  Sabina Libera, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja  nr 20122), właściciel biura Libera Nieruchomości

DYŻUR EKSPERTów - stoisko nr 30
godz. 11.00 - 15.00 :  Radca prawny - Joanna Siluk 
godz. 11.00 - 14.00 :   Rzeczoznawcy majątkowi - Bydgoski Oddział Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości

Niedziela – 8 kwietnia 2018
godz. 10:00 – 16:00
Targi Mieszkaniowe – otwarte dla zwiedzających

Program SEMINARIów – stoisko nr 24
godz. 11.00
Najczęściej popełniane błędy przy zaciąganiu kredytu hipotecznego
- Łukasz Zalewski, Murator FINANSE Warszawa.
godz. 12.00
Bezpieczny zakup wymarzonej nieruchomości. Mieszkanie z rynku pierwotnego, czy wtórnego – korzyści i zagrożenia
godz. 13.00
Home staging – nowość, czy konieczność ?
godz. 14.00
Jak przygotować swoje mieszkanie do sprzedaży – co uporządkować i w co zainwestować, aby osiągnąć dobrą cenę i szybki czas sprzedaży
-  Sabina Libera, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja  nr 20122), właściciel biura Libera Nieruchomości.

DYŻUR EKSPERTów - stoisko nr 30
11.00 - 15.00 :  Architekci – Studio Architektury arch. Zbigniew Rąbalski