Rozpoczęły się prace budowlane ostatniego etapu City Park Chodkiewicza 19. Osiedle znajduje się w bliskim sąsiedztwie przyszłego kampusu Akademii Muzycznej.

Budowa pierwszego etapu inwestycji rozpoczęła się w styczniu 2015. W jego ramach powstało 49 mieszkań oraz 10 apartamentów bliżej ulicy Chodkiewicza.  W dolne kondygnacje eleganckiego apartamentowca wkomponowane zostały zabytkowe elewacje dawnych magazynów. Pierwsi mieszkańcy wprowadzili się w czerwcu 2016 roku. Drugi budynek niedawno został oddany do użytku.
Trwają pracę nad budową trzeciego etapu osiedla. W nowym budynku inwestor planuję 37 mieszkań, 10 apartamentów oraz 3 lokale usługowe. Elewacja utrzymana będzie w kolorach bieli i szarości, zastosowane będą też okładziny przypominające szlachetną cegłę. Podobne rozwiązanie zastosowano w poprzednich budynkach. Klinkierowa elewacja z panoramicznymi przeszkleniami nawiązuje do przedwojennej zabudowy handlowej.

Inwestycja ta jest projektem deweloperskim IQ Development, a generalnym wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane GLOB.